Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Suspendisse sit amet tellus sollicitudin, hendrerit libero sed, euismod ante.

Hakkımızda


Günümüzde aktif şekilde hesap alım satım işlemleri hız kazandı. Bu alanda oyunlar, sosyal medyalar üzerinden hesap satış işlemlerini gerçekleştirmek de kolay olmuyor. En önemli konuların başında güven ve aracı işlemi geliyor. Bu alanda yeni girişim hesapcik.net hem satıcıyı hem de müşteriyi bir araya getiriyor. İki kişi arasında ortak bir köprü görevi üstlenmekle beraber güven bağını da oluşturan hesapcik.net bu alanda en güvenilir sitelerin başında geliyor.

Hesapcik.net nedir ?


Hesapcik.net, satış yapmak isteyen kullanıcıları ve satın almak isteyen müşterileri bir arada buluşturan bir platform olarak bilinmekte. Bulunduğu sektör itibariyle en güvenilir limanlar arasında yer alıyor. Deneyim yaşayanların pek çoğunun beğendiği ve memnun kaldığı hesap.market hızlı ve güvenilir ödeme sistemi sayesinde sizleri de zor durumda bırakmıyor. İnternet üzerinden hesapcik.net ile hem sosyal medya hesaplarınızı hem de oyunlarınızın hesaplarını satmanız mümkün. Aynı zamanda sosyal medya hesabı veya oyun hesabı arıyorsanız Hesap market tam size göre. Birçok ödeme yönetiminin bulunmasıyla hitap ettiği kullanıcı sayısı da hızlıca artıyor. Bu alanda güvenilir bir hesap satış sitesi olması da kullanıcılar üzerinde ki memnuniyet düzeyini büyük ölçü de etkiliyor.

Hesapcik.net Güvenilir mi ?


Hesapcik.net havuz sistemi ile güvenilirliğini bir kez daha kanıtlıyor. Satış yapacak kişi satışını yaptığı hesabın bilgilerini havuz sistemine iletiyor. Bu havuz sisteminde sadece yetkililer ve satışı yapan kişi hesabın bilgilerine erişiyor. Bu alanda hesap bilgileri yanlış ise site yönetimi hata veriyor. Alıcı ile anlaşma yapıldıktan sonra müşteri ödemeyi yine havuz sistemine iletiyor. Ödeme başarılı sonuçlanırsa ödemeye satıcının hesabına , hesap ile müşterinin bilgisine iletiliyor. Böylece ciddi bir güvenlik ağı inşa ediliyor.